;

Apie mus

Apie mus

Kiekvienam klientui privalome suteikti galimybę mėgautis medinių grindų skleidžiama šiluma – tokia įmonės įkūrėjo aistra ir svajonė paskatino imtis šeimos verslo. Dar 1995 metais buvo įkurta UAB „Elitėja”, kuriai vadovauja jau antra karta.

Turėdami 20 metų patirtį, nuolat tobuliname gamybos procesą ir gaminių kokybę, savo veikloje taikome tik naujausias technologijas. Kasdien stengiamės nesustoti – tobulėti ir augti.

Skiriame ypatingą dėmesį kokybės kiekviename gamybos etape kontrolei, todėl klientams siūlomi tik aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino medienos gaminiai: medžio masyvo parketas, ąžuolinis parketas, uosio parketas, dvisluoksnės parketlentės, durys, palangės, laiptų pakopos, baldai ir kiti medienos gaminiai.

Mūsų gaminių kokybę jau turėjo galimybę įvertinti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kadangi beveik 90% visos įmonėje pagamintos produkcijos yra eksportuojama į Europos, Amerikos bei Azijos šalis.

Gamykla

„Elitėjos“ gamykla yra įsikūrusi pramoninėje miesto dalyje, buvusio vieno didžiausių medienos kombinatų Lietuvoje patalpose.
Gamykloje veikia keturi cechai: parketo-masyvo, dvisluoksnių parketlenčių, galutinio apdirbimo ir stalių, kuriuose dirba daugiau nei 100 darbuotojų. Devynios kompiuterizuotos konvekcinės džiovinimo kameros užtikrina nuolatinį paruoštos žaliavos tiekimą gamybai. Čia laikomasi itin griežtų standartų. Ąžuolas siunčiamas į gamybą tik pasiekęs reikiama 8 -7% drėgmę. Gamybos procesas kruopščiai prižiūrimas kiekviename etape, taip užtikrinant aukščiausią gaminių kokybę.
Gamyboje naudojamos itin tikslios ir kokybiškos vokiškos staklės, leidžiančios užtikrinti ypač tikslius gaminių parametrus. Konkurencinį pranašumą pasiekiame suderinę mašinų ir žmonių rankų darbą. Specialistai rankiniu būdu kiekvieną šaką užtaiso ekologišku, šveicarišku „Novoryt“ glaistu. Po glaistymo atrenkamos tinkamos lentos, kurios keliauja į šlifavimo stakles. Paskutinis ir vienas svarbiausių etapų yra medienos padengimas. Didžioji dalis produkcijos dengiama „OSMO“ vaško alyva, naudojant naujausią alyvavimo liniją. Linija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, o prie jos tobulinimo prisidėjo ir įmonės technologai.
Klientams, vertinantiems nestandartinius sprendimus, galime pasiūlyti UV alyvą ir UV laką bei medienos šukavimą ar dūminimą. Šiems sprendimams lengvai pasiduoda mūsų tiekiamos aukščiausios kokybės ąžuolinės parketlentės, uosio parketas, dvisluoksnės parketlentės ar ąžuolo masyvo grindys.

Lentpjūvė

Panevėžio miesto prieigose, gamtos apsuptyje įsikūrusi lentpjūvė – įmonės širdis. Ją sudaro du apdirbimo cechai, o juose dirba net 32 savo srities specialistai. Dauguma jų – ilgamečiai darbuotojai savo patirtimi besidalinantys su jaunaisiais savo kolegomis.
Rąstai į lentpjūvę atkeliauja iš geriausių Lietuvos miškų ir tik kruopščiai atrinkti. Mediena atrenkama dar miške – taip užtikrinama, kad tik aukščiausios kokybės ąžuolas pasiektų lentpjūvę.
Per mėnesį lentpjūvėje supjaunama apie 1300 m3 rąstų, todėl gamykla visada yra aprūpinta žaliava.

X