;

Apie mus

Gamykla

„Elitėjos“ gamykla yra įsikūrusi pramoninėje miesto dalyje, buvusio vieno didžiausių medienos kombinatų Lietuvoje patalpose.
Gamykloje veikia keturi cechai: parketo-masyvo, dvisluoksnių parketlenčių, galutinio apdirbimo ir stalių, kuriuose dirba daugiau nei 100 darbuotojų. Devynios kompiuterizuotos konvekcinės džiovinimo kameros užtikrina nuolatinį paruoštos žaliavos tiekimą gamybai. Čia laikomasi itin griežtų standartų. Ąžuolas siunčiamas į gamybą tik pasiekęs reikiama 8 -7% drėgmę. Gamybos procesas kruopščiai prižiūrimas kiekviename etape, taip užtikrinant aukščiausią gaminių kokybę.
Gamyboje naudojamos itin tikslios ir kokybiškos vokiškos staklės, leidžiančios užtikrinti ypač tikslius gaminių parametrus. Konkurencinį pranašumą pasiekiame suderinę mašinų ir žmonių rankų darbą. Specialistai rankiniu būdu kiekvieną šaką užtaiso ekologišku, šveicarišku „Novoryt“ glaistu. Po glaistymo atrenkamos tinkamos lentos, kurios keliauja į šlifavimo stakles. Paskutinis ir vienas svarbiausių etapų yra medienos padengimas. Didžioji dalis produkcijos dengiama „OSMO“ vaško alyva, naudojant naujausią alyvavimo liniją. Linija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, o prie jos tobulinimo prisidėjo ir įmonės technologai.
Klientams, vertinantiems nestandartinius sprendimus, galime pasiūlyti UV alyvą ir UV laką bei medienos šukavimą ar dūminimą. Šiems sprendimams lengvai pasiduoda mūsų tiekiamos aukščiausios kokybės ąžuolinės parketlentės, uosio parketas, dvisluoksnės parketlentės ar ąžuolo masyvo grindys.

X