;

Dvisluoksnės parketlentės

Dvisluoksnės parketlentės

Dvisluoksnės parketlentės – išskirtiniam Jūsų namų interjerui. Jos pasižymi prabangia išvaizda ir natūralumu. Gaminant naudojamas 4 arba 6 mm storio ąžuolo masyvo viršutinis sluoksnis. Apatinis sluoksnis – iš aukščiausios kokybės drėgmei atsparios Baltijos regiono beržo faneros.
Siekiant išgauti didesnį atsparumą ir stabilumą, beržo fanera su ąžuolu klijuojama šalto presavimo būdu. Tokios parketlentės yra tinkamos įvairios paskirties patalpoms – netgi ten, kur įrengtos šildomų grindų sistemos. Šis natūralus parketas pasižymi ekologinėmis savybėmis, todėl yra itin tinkamos vaikų kambariuose. Gamyboje naudojamos naujausios technologijos – tai užtikrina ypatingą grindų kokybę.
Dvisluoksnis natūralus parketas išsiskiria unikaliais raštais, nesukelia alergijų, suteikia jaukumo pojūtį, yra itin šiltas ir malonus, teigiamai veikia patalpos mikroklimatą.
Išskirtinai plačios ąžuolo parketlentės – tai modernus dizainas ir prabangus vaizdas. Toks lietuviškas parketas tinka visoms privačioms ir verslo erdvėms. Parketlentės plotis gali būti 240 / 260 ar net 300 mm, o ilgis iki 3000 mm. Plačios dvisluoksnės parketlentės apjungia aukščiausios kokybės apdirbimo technologijas, meistrystę ir šiuolaikinio namų dizaino tendencijas. Tokios grindys populiarios tiek namų, tiek verslo klasę atitinkančiose erdvėse. Stambi, plati, vienalytė parketlentė sukuria tvirtumo, prabangos jausmą.

X