;

Garantija

Garantijos taisyklės

Prieš pradedant montavimo darbus pastebėjus kokybės trūkumus informuoti apie juos Pardavėją. Sumontavus parketlentes, pretenzijos dėl mechaninių paviršiaus pažeidimų nebus priimamos.

1. 2 metų struktūrinė garantija

UAB „Elitėja“ gaminamos parketlentės, neturi šių defektų: išsikreipimų, išlinkimų, susisukimų, struktūros trūkumų.

2. Eksploatacijos, priežiūros instrukcija

Santykinis oro drėgnumas patalpos viduje turi būti tarp 40 % ir 60 %, temperatūros vidurkis tarp +18°- +25°C. Prie durų būtina patiesti kilimėlį kojoms valyti, kad ant parketlenčių nepakliūtų purvo, smėlio. Privaloma: baldų kojas apklijuoti minkštu audiniu, pastoviai valyti kėdžių ratukus nuo nešvarumų, darbo vietose ant grindų patiesti kilimėlius. Jei ant parketlenčių pateko vandens, jį reikia kuo greičiau pašalinti. Šildymo sezono metu patalpos santykinė drėgmė sumažėja iki 20 – 25 % todėl, grindyse gali atsirasti nedideli plyšeliai, tai nėra defektas.

Šildomos grindys

Įjungiant grindų šildymą, temperatūrą galima kelti ne daugiau kaip 5 °C per parą. Maksimali grindų paviršiaus temperatūra negali viršyti +26 °C, patalpos + 29 °C. Ant grindų draudžiama kloti šilumą sulaikančius patiesalus, tokius kaip guminiai kilimai, turistiniai patiesalai, ypač tankūs velti kilimai ir pan.

Valymas

Sausas valymas atliekamas dulkių siurbliu, tam, kad ant parketlenčių nebūtų smėlio, žvyro. Drėgnas valymas atliekamas 2-3 kartus per savaitę, prieš tai būtinai nusiurbus grindis dulkių siurbliu. Parketlentės valomos sudrėkinta vandeniu ir gerai nugręžta medvilnine šluoste. Valymui galima naudoti tik specialias priežiūros priemones, skirtas lakuotiems /alyvuotiems grindų paviršiams valyti. Griežtai laikykitės valymo priemonių gamintojų nurodymų.

3. Garantijos laipsnis

Garantija galioja tik pradiniam sumontavimui, neperkeliant ir nepermontuojant gaminio.

Parketlentės yra natūralus ir gyvas produktas, tai matyti spalvos ir struktūros variacijose, spalva ar atspalviai keisis su medžio amžiumi ir paviršiaus blizgesio fazės. Jos gali šiek tiek plėstis ar trauktis, todėl gali atsirasti maži tarpeliai tarp parketlenčių. Šie natūralūs reiškiniai nėra produkto defektas.

4. Garantija negalioja, jei:

Atsirado defektai dėl netinkamos grindų eksploatacijos, neteisingos priežiūros.

Atsirado įdrėskimai, įbrėžimai, lūžiai nuo smūginio ar trinties poveikio, ėdančių ar balinančių skysčių išsiliejimo ant parketlenčių. Parketlentės buvo sumontuotos ekstremaliomis klimato sąlygomis. Garantija negalioja pažeidimams atsiradusiems dėl gaisrų, potvynių, nelaimingų atsitikimų, lašančių ar sugedusių santechnikos įrenginių, drėgmės, karščio, patalpų pertvarkymo, piktnaudžiavimų, tyčinių įbrėžimų, subraižymų, sunkių aštrių baldų, aukštakulnių batelių poveikio, naminių gyvūnų netinkamo laikymo. Atsirado pažeidimai susiję su kitais nekontroliuojamais faktoriais.

Garantijos taisyklės (.PDF)

X